سنين وب در سال 1387 شمسي با نام نیاز به مدیریت مهندس سعید نیازی با هدف طراحی صفحات وب , کار خود را آغاز نمود و سپس با عنایت خداوند متعال در اواخر سال 1390 توانست با خرید سرورهای پرقدرت با توان بالا ، تمامی وبسایتهای طراحی شده را بصورت اختصاصی بر روی این سرور انتقال دهد و تاکنون تعداد این سرورها به حدود 50 سرور کاملا به روز شده رسیده و توانسته با بکارگیری تکنولوژی ابری در اواخر سال 1391 بطور رسمی فروش و پشتیبانی هاستینگ را نیز در برنامه کاری خود بگنجاند و از بدو تاسیس تاکنون نهایت تلاش سنين وب ارائه بهترین سرویس به ایرانیان عزیز بوده است.
سنين وب تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سالها همواره "رضایت مشتری" یکی از اصول سنين وب بوده است.
سنين وب بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فن آوریهای ممکن است . از این رو سنين وب ، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی فنی می دارد و بر این باور است که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می باشد.
تیم سنين وب همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری سنين وب بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.
شما با انتخاب سنين وب به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، سنين وب راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.
سنين وب ، ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه، ميزباني وب، تجارت الکترونیک، مطابق با استانداردهای جهانی است. كليه سرورهای سنين وب ، از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراين شما با ما آنچه را که از وب سايت خود انتظار داريد درمي يابيد. آخرين تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس بازديدكنندگان باشد.
کلیه سرويس های ميزبانی وب سنين وب مبتنی بر ساختار ابری (cloud host) می باشد. در اين ساختار، سرويسهای مختلف يک وب سايت (مانند وب، ايميل، پايگاه داده، FTP و ...) بر روی سرورهای مختلف نگهداری می گردد.
همچنین برای اطمینان از امنیت اطلاعات خصوصی کاربران ، بخش ایمیل به پروتکل https که بانکها به این پروتکل امنیتی مجهز هستند ، تجهیز شده تا مشتریان عزیز بدون هرگونه نگرانی از امکانات سایت خود بیشترین آرامش را به همراه داشته باشند .
سنین هاست توانست بین سالهای 1394 الی 1396 تکنولوژیهای جدیدی را در رابطه با فناوری اطلاعات از جمله سرورهای پیام رسان و ردیاب را در ردیف خدمات خود اضافه نماید . بدین منظور از اوایل سال 1396 نام خود را بطور رسمی از سنین هاست به سنین تکنولوژی تغییر داد و سنین هاست نیز جزئی از خدمات سنین تکنولوژی محاسبه گردید.Friday, February 23, 2018

« بازگشت